Hvorfor velge oss?

Enkel logistikk

Vi leverer raskt til hele Norge, og gir deg full oversikt over hele leveransen.

Konkurransedyktige priser

Vi streber for å levere høy kvalitet for den laveste prisen. 

Hjelpsom kundeservice

Vi står alltid klar til å hjelpe deg, samt svare på dine spørsmål.

Våre ansatte

Steffen H. Kjørsvik

Daglig leder / Teknisk support

steffen@tamed.no

Marianne Skistad

Kundesupport - Storkunde

marianne@tamed.no

Nina Stueland

Kundesupport - Profileringsartikler

nina@tamed.no

Tor H. Kjørsvik

Kundesupport - Esker

tor@tamed.no

Beate Lund Bach

Økonomiansvarlig

beate@tamed.no

Trond

Frakt og logistikk

trond@tamed.no